folia grzewcza

Folie grzewcze Poznań - panele na podczerwień

Oferujemy Państwu jedne z najlepszych odkryć XXI wieku, którymi są folia grzewcza i panele na podczerwień. Są to rozwiązania, które znajdują zastosowanie w ogrzewaniu podłogowym, ściennym i sufitowym. Folia grzewcza jest produktem niezwykle funkcjonalnym i wszechstronnym. Montaż folii grzewczej na podczerwień obecnie wykonuje się zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i np. sakralnym oraz w wielu innych obiektach. Folia grzewcza wykorzystywana jest także do ogrzewania terrariów czy kempingów. We wszystkich tych przypadkach montaż folii grzewczej jest sposobem na obniżenie kosztów ogrzewania przestrzeni. Setki projektów wykonanych na potrzeby różnych obiektów potwierdzają wysoką skuteczność paneli grzewczych na podczerwień tak w budynkach już eksploatowanych, jak i obiektach dopiero oddawanych do użytku. Projekt instalacji oraz montaż folii grzewczej adekwatnie do specyficznych wymogów poszczególnych pomieszczeń pozwala na zapewnienie komfortu cieplnego, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów ogrzewania do absolutnego minimum. Jak to działa?

Montaż folii grzewczej – tanie ogrzewanie

Wiele osób uważa, że ogrzewanie elektryczne jest bardzo kosztowne. Tymczasem folie grzewcze udowadniają, że nowoczesne systemy tego typu mogą być bardzo oszczędne, a jednocześnie efektywne w działaniu. Montaż ogrzewania wykorzystującego podczerwień wpływa bowiem na redukcję kosztów eksploatacyjnych nawet o 60%. Podobne wyniki można osiągnąć, stosując zarówno folie, jak i panele grzewcze na podczerwień. Folia grzewcza i panele grzewcze na podczerwień pozostawiają daleko w tyle tradycyjne grzejniki elektryczne zasilane energią sieciową, których wysoka wydajność nadmiernie często idzie w parze z wysokimi kosztami ogrzewania pomieszczeń. Dlatego wśród naszych Klientów coraz bardziej popularna staje się folia grzewcza pod panele i montaż folii grzewczej na suficie. Powstaje dużo nowych budynków, stąd już na samym początku projektanci i właściciele myślą nie tylko o oszczędnościach idących w parze z bardzo dobrą jakością, ale również o wysokim komforcie, który zapewni folia grzewcza pod panele i folia grzewcza na suficie. Folia grzewcza dostępna jest w różnych rozmiarach. Nasi pracownicy służą pomocą w doborze odpowiedniego rozmiaru folii. Zapraszamy mieszkańców miasta Poznań do zapoznania się z naszą dokładną ofertą.

Montaż folii grzewczej na suficie, oraz pod panelami niesie za sobą wiele korzyści:

punkt niski koszt zakupu folii,

punktdługa żywotność,

punktbezpieczeństwo,

punktkomfort,

punkt brak zbędnych grzejników.

 

Ogrzewanie na podczerwień montujemy zgodnie z najwyższymi standardami. Po wykończeniu wnętrza instalacja jest niewidoczna, przy czym jej obecność w żaden sposób nie koliduje z ewentualnymi późniejszymi remontami pomieszczeń.

Folia grzewcza – nowoczesna technologia

Folia grzewcza na podczerwień wykorzystuje opór elektryczny węgla. Starannie dobrane składniki – węgiel oraz pasta aluminiowa – nanoszone są na folię PET specjalną, nowoczesną techniką drukarską. Użyty materiał zapewnia bardzo dobrą izolację. Dzięki niemu folia grzewcza jest także odporna na ogień. Dodatkowe zabezpieczenie gwarantuje pokrycie jej folią LAMINEX. Przewodnikiem prądu jest zaś elektroda wykonana z taśmy miedzianej, która zabezpieczona jest srebrną taśmą. To zapobiega iskrzeniu.

Oferujemy Państwu najlepsze na rynku panele grzewcze na podczerwień i folię grzewczą. Zaletą tych nowoczesnych technologii są nie tylko niskie koszty eksploatacyjne, ale także oszczędność miejsca w budynku – nie jest konieczna budowa kotłowni ani montaż grzejników. Folia grzewcza podobnie jak tradycyjne ogrzewanie podłogowe pozwala osiągnąć optymalną temperaturę w pomieszczeniu, jednocześnie nie wpływając na jego aranżację. Jej dodatkową zaletą jest możliwość wykorzystania także na innych płaszczyznach, takich jak ściany i sufity, dzięki czemu w pomieszczeniach, które tego wymagają jesteśmy w stanie zapewnić bardzo szybkie podniesienie temperatury do pożądanego poziomu. Panele na podczerwień to możliwość precyzyjnej regulacji temperatury, brak zagrożeń związanych z wybuchami, zaczadzeniem czy odpowietrzaniem instalacji grzewczej. To także gwarancja jakości na długie lata. Decydując się na montaż folii grzewczej redukujemy również koszty związane z serwisowaniem grzejników ściennych – nie trzeba ich odpowietrzać, czyścić, ani dbać o ich estetykę.

Ogrzewanie na podczerwień – Poznań i okolica

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania inwestorów wykonujemy ogrzewanie na podczerwień dopasowane do specyfiki obiektów mieszkalnych i niemieszkalnych, małych i wielkopowierzchniowych. Działamy kompleksowo – od projektu ogrzewania, aż po montaż folii lub paneli i uruchomienie instalacji. W naszych instalacjach wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości komponenty grzewcze, co przekłada się na:

punktwysoką sprawność,

punktenergooszczędną pracę,

punktkomfort użytkowania,

punktniezawodność instalacji grzewczej.

Ogrzewanie na podczerwień montujemy zgodnie z najwyższymi standardami. Po wykończeniu wnętrza instalacja jest niewidoczna, przy czym jej obecność w żaden sposób nie koliduje z ewentualnymi późniejszymi remontami pomieszczeń.

 

Proponujemy Państwu nie tylko montaż folii grzewczej, ale także panele fotowoltaiczne czy instalacje odgromowe. Jeżeli interesują Państwa nowoczesne systemy grzewcze – zapraszamy do kontaktu wszystkich Klientów z miasta Poznań.

Zalety ogrzewania folią grzewczą:

punkt Niskie koszty inwestycyjne
punkt Niskie koszty eksploatacyjne
punkt Oszczędność miejsca - brak kotłowni
punkt Precyzyjna regulacja temperatury
punkt Brak grzejników - większa możliwość aranżacji wnętrz
punkt Bezobsługowość
punkt Brak problemów z uzupełnianiem wody w instalacji oraz odpowietrzaniem
punkt Brak zagrożenia związanego z zaczadzeniem
punkt Brak zagrożenia związanego z wybuchem
punkt Nie ma potrzebuje budowy oraz konserwacji komina
punkt Brak strat przesyłowych ciepła - ciepło jest wytwarzane w miejscu zużycia
punkt Trwałość - żywotność folii grzewczej wynosi 100 lat

 Zastosowanie folii grzewczych