Fotowoltanika dla domu i firmy

Jak działa system fotowoltaiczny?

Panele fotowoltaiczne

Przetwarzają energię słoneczną bezpośrednio w prąd stały.

Licznik dwukierunkowy

Pozwala na odczyt ilości wytworzonej i zużytej energii elektrycznej.

Systemy mocowania

Pozwalają na stabilne zamocowanie paneli zarówno na dachu, jak i na gruncie.

System monitorowania

Pozwalana na zdalne monitorowanie i sterowanie systemem.

Inwerter (falownik)

Przekształca prąd stały na zmienny, dzięki czemu staje się on użyteczny.

Magazyny energii

Uzyskaną energię można magazynować i wykorzystać gdy instalacja nie pracuje.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu

Niech słońce płaci Twoje rachunki za prąd!

Fotowoltaika jest to proces polegający na przetworzeniu energii słonecznej w energię elelktryczną.

Znajdujący się w naszej ofercie system fotowoltaiczny pozwoli Ci na znaczne obniżenie rachunku za energię elektryczną. Jest on bardzo trwały i niezawodny - regularnie serwisowany może posłużyć Ci nawet 25 lat.

Instalacja systemów fotowoltaicznych nie wymaga żadnych zezwoleń, a dzięki różnego rodzaju dofinansowaniom z budżetu unijnego są one dostępne niemal dla każdego.

Instalacje fotowoltaiczne dla firm

Uniezależnij się od dostawcy prądu i ogranicz swoje comiesięczne wydatki.

Polscy przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na instalacje fotowoltaiczne, gdyż redukcja środków przeznaczonych na rachunki energetyczne znacznie znmiejsza koszty prowadzenia działalności gospodarczej i wpływa na ich konkurencyjność.

A co z miejscem ja baterie fotowoltaiczne? - Z pewnością i Ty masz wokół swojej firmy niezagospodarowaną powierzchnię, w tym powierzchnię dachową. Przestrzeń ta idealnie nadaje się do instalacji baterii słonecznych.

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycjii od pomysłu po uruchomienie.

Szczegóły oferty fotowoltaiki do domu i firmy

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy CORAB, która specjalizuje się w produkcji systemów mocowań paneli fotowoltaicznych.

W naszej ofercie posiadamy systemy mocowań do wszystkich rodzajów pokrycia dachów skośnych, płaskich oraz systemów wolnostojących.

Wszystkie komponenty wytwarzane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości w nowoczesnej, wyspecjalizowanej fabryce CORAB w Polsce. Dbając o jakość i bezpieczeństwo, a także o zadowolenie Klientów, firma współpracuje z wiodącymi firmami światowymi i aktywnie uczestniczy w procesach projektowo-wdrożeniowych nowych rozwiązań.

Bezpieczeństwo

Firma posiada w swojej ofercie wiele innowacyjnych produktów, które zostały stworzone z myślą o komforcie i bezpieczeństwie ostatecznego użytkownika. Za innowacyjne rozwiązania i produkty wysokiej jakości CORAB otrzymał szereg nagród i wyróżnień m.in. statuetkę Lidera Polskiej Gospodarki, Gazelę Biznesu, Geparda Biznesu, tytuł Ambasadora Polskiego Eksportu, Przedsiębiorstwa Fair Play czy Lidera Nowych Technologii.

Produkty firmy CORAB poddawane są licznym testom i badaniom. Wytwarzane są w systemie ISO 9001:2008 oraz opatrzone certyfikatem TÜV Rheinland Polska Monitoring+Testing potwierdzającym spełnienie europejskich norm jakości i zgodności z obowiązującym prawem.

Jakość

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo użytkowania naszych wyrobów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w swojej ofercie fotowoltaiki do domu i firmy poza systemami mocowań, posiadamy panele PV, inwertery, okablowanie, konektory oraz niezbędne narzędzia.

Systemy dachowe firmy CORAB spełniają europejskie standardy. Dzięki temu zostały wyróżnione Medalem Europejskim. Za innowacyjność swoich systemów firma otrzymała nagrodę REENERGY AWARD

 

 

Zakres świadczonych przez nas usług:

Doradztwo

Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i doradzamy na co się zdecydować

Projektowanie

Niezbędny etap procesu inwestycyjnego, który zapewni Ci sustem fotowoltaiczny dostosowany do Twoich potrzeb

Finansowanie

Zapewniamy pomoc w przygotowaniu kompletnej dokumentacji do otrzymania dotacji na systemy fotowoltaiczne.

Dystrybucja i montaż

Posiadamy pełen asortyment produktów firmy Corab, oraz doświadczoną ekipę, która je zamontuje.