folia grzewcza

Folia grzewcza, panele grzewcze na podczerwień – Poznań

Oferujemy Państwu jedne z najlepszych odkryć XXI wieku, którymi są folia grzewcza i panele na podczerwień. Są to rozwiązania, które znajdują zastosowanie w ogrzewaniu podłogowym, ściennym i sufitowym. Folia grzewcza jest produktem niezwykle funkcjonalnym i wszechstronnym. Montaż folii grzewczej na podczerwień obecnie wykonuje się zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i np. sakralnym oraz w wielu innych obiektach. Folia grzewcza wykorzystywana jest także do ogrzewania terrariów czy kempingów. We wszystkich tych przypadkach montaż folii grzewczej jest sposobem na obniżenie kosztów.

Montaż folii grzewczej – tanie ogrzewanie

Wiele osób uważa, że ogrzewanie elektryczne jest bardzo kosztowne. Tymczasem folie grzewcze udowadniają, że nowoczesne systemy tego typu mogą być bardzo oszczędne. Montaż ogrzewania wykorzystującego podczerwień wpływa bowiem na redukcję kosztów eksploatacyjnych nawet o 60%. Podobne wyniki można osiągnąć, stosując zarówno folie, jak i panele grzewcze na podczerwień.

Folia grzewcza – nowoczesna technologia

Folia grzewcza na podczerwień wykorzystuje opór elektryczny węgla. Starannie dobrane składniki – węgiel oraz pasta aluminiowa – nanoszone są na folię PET specjalną, nowoczesną techniką drukarską. Użyty materiał zapewnia bardzo dobrą izolację. Dzięki niemu folia grzewcza jest także odporna na ogień. Dodatkowe zabezpieczenie gwarantuje pokrycie jej folią LAMINEX. Przewodnikiem prądu jest zaś elektroda wykonana z taśmy miedzianej, która zabezpieczona jest srebrną taśmą. To zapobiega iskrzeniu.

Oferujemy Państwu najlepsze na rynku panele grzewcze na podczerwień i folię grzewczą. Zaletą tych nowoczesnych technologii są nie tylko niskie koszty eksploatacyjne, ale także oszczędność miejsca w budynku – nie jest konieczna budowa kotłowni ani montaż grzejników. Panele na podczerwień to możliwość precyzyjnej regulacji temperatury, brak zagrożeń związanych z wybuchami, zaczadzeniem czy odpowietrzaniem instalacji grzewczej. To także gwarancja jakości na długie lata.

Proponujemy Państwu nie tylko montaż folii grzewczej, ale także panele fotowoltaiczne czy instalacje odgromowe. Jeżeli interesują Państwa nowoczesne systemy grzewcze – zapraszamy do kontaktu.

Zalety ogrzewania folią grzewczą:

punkt Niskie koszty inwestycyjne
punkt Niskie koszty eksploatacyjne
punkt Oszczędność miejsca - brak kotłowni
punkt Precyzyjna regulacja temperatury
punkt Brak grzejników - większa możliwość aranżacji wnętrz
punkt Bezobsługowość
punkt Brak problemów z uzupełnianiem wody w instalacji oraz odpowietrzaniem
punkt Brak zagrożenia związanego z zaczadzeniem
punkt Brak zagrożenia związanego z wybuchem
punkt Nie ma potrzebuje budowy oraz konserwacji komina
punkt Brak strat przesyłowych ciepła - ciepło jest wytwarzane w miejscu zużycia
punkt Trwałość - żywotność folii grzewczej wynosi 100 lat

 Zastosowanie folii grzewczych